Automatizácia a riadenie v teórii a praxi
5.-7. februára 2020

Pre účastníkov stretnutia bude ubytovanie rezervované v Kongresovom centre ACADEMIA Stará Lesná, v mieste konania stretnutia podľa vyznačených dní na záväznej prihláške. Pre účastníkov, ktorí majú záujem o rozšírený pobyt vo Vysokých Tatrách pred stretnutím, resp. po stretnutí, je možné zabezpečiť ubytovanie aj mimo termínu konania stretnutia.

Raňajky, obedy a večere pre účastníkov konferencie budú zabezpečené v reštaurácii hotela podľa vlastnej objednávky s ohľadom na program stretnutia.

Kongresové centrum SAV >>>

Miesto podujatia

Miesto stretnutia

Stará Lesná je situovaná v podnoží masívu Lomnický štít vo východnej časti Vysokých Tatier. Nachádza sa na hranici Tatranského národného parku, v tichom prostredí neďaleko Tatranskej Lomnice a Starého Smokovca. Výhodná poloha je zdôraznená blízkosťou Lomnického štítu a ďalších pozoruhodností Vysokých Tatier.

Športové aktivity

V čase mimo konania konferencie je možné individuálne navštíviť prístupné turistické ciele alebo lyžiarske strediská. Pre záujemcov môžeme po dohode zabezpečiť ubytovanie v mieste konania konferencie pred alebo po podujatí. Z Tatranskej Lomnice je možné zabezpečiť dopravu batožiny do hotela a späť autom po predchádzajúcom dohovore.

Voľný čas

V rámci doplnkového programu je možné navštíviť vodný svet (hradené individuálne účastníkmi) alebo zúčastniť sa bowlingového turnaja o putovný pohár a vecné ceny.